Elazığ İl Jklığı Ve Bağlı Birliklerde Kullanılmak Üzere 2 Kısım 2022-2023 Yılı Isınma Amaçlı Kömür(Tip1-En Az 6200cl) Ve Yakacak Odun (Nakliye Ve İstifleme Dahil) Mal Alımı
Yakıt, Elektrik ve EnerjiElazığ İl Jklığı Ve Bağlı Birliklerde Kullanılmak Üzere 2 Kısım 2022-2023 Yılı Isınma Amaçlı Kömür(Tip1-En Az 6200cl) Ve Yakacak Odun (Nakliye Ve İstifleme Dahil) Mal Alımı ihalesi (İKN 2022/182409) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/182409
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Elazığ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/182409 · Sonuç tarihi: 01.06.2022
İhalenin konusu
2 Kısım Isınma Amaçlı Kömür (Tip-1 En Az 6200 k/cal) (1.287.000 kg) Ve Yakacak Odun (91.500 kg) Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tektaş Katıyakıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.296.675.
- İdare hakkında: İl Jandarma Komutanlığı (Elazığ) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar