Elektrik Enerjisi
Yakıt, Elektrik ve EnerjiElektrik Enerjisi ihalesi (İKN 2019/579610) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/579610
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/579610 · Sonuç tarihi: 18.02.2020
İhalenin konusu
3 Kısım ( Toplam 6.600.595 Kw/h )
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi., kayıtlarımızda 79 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.038.821.427.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. — ₺2.288.965
Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Eko Grup Elektrik Ticaret Anonim Şirketi. — ₺2.115.175
Eko Grup Elektrik Ticaret Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Elektrik Enerjisi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi., ₺2.288.965; 2. kısım: Eko Grup Elektrik Ticaret Anonim Şirketi., ₺2.115.175.
Muharip Hava Kuvvet Komutanlığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Muharip Hava Kuvveti Komutanlığı 037 GM Numaralı Çevre Fens Teli Onarımının Yapılması — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺317.140 (21.10.2019)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- Isınma Amaçlı Kömür Alımı (Tip-1) — Binkok Yakıt Gıda Tarım Hayvancılık Madencilik Taşımacılık İnşaat Temizlik Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺2.290.125, Adana (09.06.2026)
- Yakacak Kömür — Binkok Yakıt Gıda Tarım Hayvancılık Madencilik Taşımacılık İnşaat Temizlik Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺2.287.500, İzmir (07.10.2025)
- Motorin, Benzin ve Adblue Alımı — Tunç Güneş Petrol Otomotiv İnşaat Nakliye Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺2.291.350, Diyarbakır (28.11.2025)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →