Elektrik Enerjisi
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü(DHMİ) Mardin Hava Alanı Müdürlüğü tarafından açılan "Elektrik Enerjisi" ihalesini Aras Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi 2.517.868 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/587997).
- İhale Kayıt No
- 2020/587997
- Kazanan firma
- Aras Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.517.868
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Mardin
- Sonuç tarihi
- 18.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/587997 · Sonuç tarihi: 18.12.2020
İhalenin konusu
İlk endeks okuma tarihinden geçerli olmak üzere 01.01.2021- 31.12.2021 tarihleri arasında 4.000.000 (dörtmilyonKilowatsaat) kWh Elektrik Enerjisinin Serbest Piyasadan satın alınmasını kapsamaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.517.868 — Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü(DHMİ) Mardin Hava Alanı Müdürlüğü adına Yakıt, Elektrik ve Enerji alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (1.290.236 ₺) %95 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Aras Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺56.990.329.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Aras Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →