Elektrik Enerjisi
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Kars Harakani Havalimanı Müdürlüğü tarafından açılan "Elektrik Enerjisi" ihalesini Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. 2.161.745 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/485724).
- İhale Kayıt No
- 2021/485724
- Kazanan firma
- Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.161.745
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Kars
- Sonuç tarihi
- 13.10.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/485724 · Sonuç tarihi: 13.10.2021
İhalenin konusu
İlk Endeks Okuma Tarihinden Geçerli Olmak Üzere 01.01.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında 2.500.000 (İkimilyonbeşyüzbinkilowatsaat) kWh Elektrik Enerjisinin Serbest Piyasadan Satın Alınmasını Kapsamaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamanın (3,1 istekli) %61 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş., kayıtlarımızda 71 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺287.354.879.
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Kars Harakani Havalimanı Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →