Elektrik Enerjisi Alımı
Yakıt, Elektrik ve Enerjiİdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından açılan "Elektrik Enerjisi Alımı" ihalesini Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi 654.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/100858).
- İhale Kayıt No
- 2020/100858
- Kazanan firma
- Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺654.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 20.04.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/100858 · Sonuç tarihi: 20.04.2020
İhalenin konusu
1 Kalem 1.000.000 kilowatt-saat (01.05.2020-30.04.2021 tarihleri arası, bir yıl süre ile)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺109.837.588.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.