ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiCUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI YÖNETİM HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Elektrik Enerjisi tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini İves Elektrik Enerjisi Tedarik Toptan Satış Limited Şirketi 391.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/499251).
- İhale Kayıt No
- 2019/499251
- Kazanan firma
- İves Elektrik Enerjisi Tedarik Toptan Satış Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺391.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 03.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/499251 · Sonuç tarihi: 03.12.2019
İhalenin konusu
Başkanlığımıza ait hizmet binalarında 01.01.2020-31.12.2020 dönemi içerisinde faaliyetlerin aksamadan yürütülebilmesi için ihtiyaç olunan 850.000,000 Kwh elektrik enerjisinin serbest piyasadan temin edilmesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İves Elektrik Enerjisi Tedarik Toptan Satış Limited Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺40.759.312.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
İves Elektrik Enerjisi Tedarik Toptan Satış Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →