ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/527442) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/527442
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/527442 · Sonuç tarihi: 19.12.2019
İhalenin konusu
10 (on) kısım halinde toplam 31.329.000 Kwh elektrik enerjisi alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺293.357.351.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺48.825
CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. — ₺10.958.591
Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, ₺48.825; 2. kısım: Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş., ₺10.958.591.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- EÜAŞ 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Olan, Kömür Alma Sistemi Kömür Kırıcılarına Ait Çekiç Kolları İle Bunlara Ait Burçların Belirtilen Miktar ve Özelliklerde İmali/ Tedariği ve Teslimi İşidir — Bilgehan Makina Emlak İnşaat Madencilik Nakliyat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺49.750, Çanakkale (01.02.2022)
- KÖMÜR VE ODUN SATIN ALINACAKTIR — Amazon Nakliye İnşaat Gıda Turizm Petrol Temizlik Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺49.750, Mardin (04.06.2021)
- Araçlar İçin Madeni Yağlar, Sarf Malzemeleri ve Yakıt Katkı Maddesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺49.940, Tunceli (11.05.2022)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →