Kamu İhaleleri

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Yakıt, Elektrik ve Enerji

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) KONYA HAVA ALANI MÜDÜRLÜĞÜ Elektrik enerjisi alımı tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Dicle Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi. 2.559.300,05 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/641083).

İhale Kayıt No
2019/641083
Kazanan firma
Dicle Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi.
Sözleşme bedeli
₺2.559.300
İstekli sayısı
İl
Konya
Sonuç tarihi
06.02.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/641083 · Sonuç tarihi: 06.02.2020

İhalenin konusu

DHMİ Konya Havalimanı Müdürlüğü Ve Bağlı İstasyonlar İçin İlk Endeks Okuma Tarihinden Geçerli Olmak Üzere 31.12.2020 Tarihine Kadar 4.175.000,00 Kwh Elektrik Enerjisinin Serbest Piyasadan Satın Alınmasını Kapsamaktadır

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Dicle Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →