Kamu İhaleleri

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Yakıt, Elektrik ve Enerji

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) TOKAT HAVA ALANI MÜDÜRLÜĞÜ 2020 Yılı İçin Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Aksa Elektrik Satış Anonim Şirketi 231.164,85 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/651234).

İhale Kayıt No
2019/651234
Kazanan firma
Aksa Elektrik Satış Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺231.165
İstekli sayısı
İl
Tokat
Sonuç tarihi
03.02.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/651234 · Sonuç tarihi: 03.02.2020

İhalenin konusu

01.03.2020 - 31.12.2020 Tarihleri Arasında Toplam 350.000 Kwh Elektrik Enerjisi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Aksa Elektrik Satış Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →