ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) SİİRT HAVA ALANI MÜDÜRLÜĞÜ Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. 738.859 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/651241).
- İhale Kayıt No
- 2019/651241
- Kazanan firma
- Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi.
- Sözleşme bedeli
- ₺738.859
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Siirt
- Sonuç tarihi
- 03.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/651241 · Sonuç tarihi: 03.02.2020
İhalenin konusu
Siirt Havalimanı ve Müdürlüğümüze bağlı Gökçebağ VOR İstasyonu 01/03/2020-31/12/2020 (10 aylık) tarihleri arasında elektrik enerjisi ihtiyacı alımı : 1.100.000 Kwh
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi., kayıtlarımızda 79 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.038.821.427.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →