ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) KASTAMONU HAVA LİMANI MÜDÜRLÜĞÜ Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. 733.549,84 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/662963).
- İhale Kayıt No
- 2019/662963
- Kazanan firma
- Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺733.550
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kastamonu
- Sonuç tarihi
- 24.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/662963 · Sonuç tarihi: 24.01.2020
İhalenin konusu
01.02.2020-31.12.2020 Tarihleri arasında Kastamonu Havalimanı Müdürlüğü, İnebolu VOR İstasyonu, Bozkurt Radar İstasyonu İçin Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımını kapsamaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş., kayıtlarımızda 75 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺309.632.016.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →