Kamu İhaleleri

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Yakıt, Elektrik ve Enerji

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) ERZURUM HAVA LİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ Erzurum Havalimanı ve Radar İstasyonuna Ait 01/03/2020-31/12/2020 Tarihleri Arası Elektrik Enerjisi alımı . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. 2.472.666,3 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/694916).

İhale Kayıt No
2019/694916
Kazanan firma
Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Sözleşme bedeli
₺2.472.666
İstekli sayısı
İl
Erzurum
Sonuç tarihi
14.02.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/694916 · Sonuç tarihi: 14.02.2020

İhalenin konusu

İlk endeks okuma tarihinden geçerli olmak üzere 01.03.2020- 31.12.2020 tarihleri arasında 3.900.000 ( ÜçMilyonDokuz Bin Kilowattsaat) Kwh Elektrik enerjisinin serbest piyasadan satın alınmasını kapsamaktadır.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →