Kamu İhaleleri

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Yakıt, Elektrik ve Enerji

İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. 5.318.776,35 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/363135).

İhale Kayıt No
2020/363135
Kazanan firma
Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Sözleşme bedeli
₺5.318.776
İstekli sayısı
İl
Adıyaman
Sonuç tarihi
22.10.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/363135 · Sonuç tarihi: 22.10.2020

İhalenin konusu

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü ve Tüm Bağlı Birimlerinin 01.01.2021 31.12.2021 tarihleri arasında 8.367.342,16 kWh/saat Elektrik Enerjisi Alımı İşidir.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →