Kamu İhaleleri

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Yakıt, Elektrik ve Enerji

TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI A.Ş. İZMİR ŞUBESİ Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası AŞ İzmir Şubesi Hizmet Binası için 01 Ocak 2021 - 31 Aralık 2021 döneminde ihtiyaç duyulan 1000000 kWh elektrik enerjisi temini alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Bornova Elektrik Enerjisi Tedarik Satış Limited Şirketi 434.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/463496).

İhale Kayıt No
2020/463496
Kazanan firma
Bornova Elektrik Enerjisi Tedarik Satış Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺434.000
İstekli sayısı
İl
İzmir
Sonuç tarihi
19.11.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/463496 · Sonuç tarihi: 19.11.2020

İhalenin konusu

1 Ocak 2021 - 31 Aralık 2021 döneminde 1 (bir) yıl süreyle ihtiyaç duyulan 1.000.000 kWh aktif elektrik enerjisi temini

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Bornova Elektrik Enerjisi Tedarik Satış Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →