ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiANTALYA DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Antalya Defterdarlığı Hizmet Binası, Vergi Denetim Kurulu Antalya Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı Hizmet Binasının 01/01/2021–31/12/2021 tarihleri arasında 12 ay süreli elektrik enerjisi alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi 2.036.400 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2020/556872).
- İhale Kayıt No
- 2020/556872
- Kazanan firma
- Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.036.400
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Antalya
- Sonuç tarihi
- 28.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/556872 · Sonuç tarihi: 28.12.2020
İhalenin konusu
2 adet abonelik için serbest piyasadan ortalama toplam 3.000.000,00 kWh elektrik enerjisi satın alınacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamanın (3,2 istekli) %38 altında.
- Kazananın karnesi: Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi, kayıtlarımızda 44 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺588.585.091.
- İdare hakkında: ANTALYA DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Antalya Defterdarlığı Hizmet Binası, Vergi Denetim Kurulu Antalya Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı Hizmet Binasının 01/01/2021–31/12/2021 tarihleri arasında 12 ay süreli elektrik enerjisi alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →