ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiHAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Elektrik Enerjisi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. 9.889.895 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/569960).
- İhale Kayıt No
- 2020/569960
- Kazanan firma
- Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺9.889.895
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 21.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/569960 · Sonuç tarihi: 21.12.2020
İhalenin konusu
13 adet abonelik için 01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arasında serbest piyasadan 15.250.000 (onbeşmilyonikiyüzellibin) kWh elektrik enerjisi satın alınacaktır. (13.000.000 kWh orta gerilim, 2.250.000 kWh alçak gerilim)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş., kayıtlarımızda 70 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺280.096.414.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →