Kamu İhaleleri

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Yakıt, Elektrik ve Enerji

T.C. MERKEZ BANKASI GAZİANTEP ŞUBESİ TC Merkez Bankası Gaziantep Şubesi 1 yıllık aktif elektrik enerjisi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Ekvator Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi 336.336 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/54876).

İhale Kayıt No
2021/54876
Kazanan firma
Ekvator Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺336.336
İstekli sayısı
İl
Gaziantep
Sonuç tarihi
27.04.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/54876 · Sonuç tarihi: 27.04.2021

İhalenin konusu

1 Haziran 2021-31 Mayıs 2022 döneminde 1 (bir) yıl süreyle ihtiyaç duyulan 700.000 kWh aktif elektrik enerjisi temini

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Ekvator Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →