ELEKTRİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Elektrik EkipmanlarıELEKTRİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/25181) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/25181
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Burdur
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/25181 · Sonuç tarihi: 05.03.2021
İhalenin konusu
159 Kalem Elektrik Malzemeleri Alımı Elektrik Malzemeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺132.502
2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺481.841
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ELEKTRİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺132.502; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺481.841.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Elektrik Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺132.000, Tekirdağ (30.07.2026)
- Elazığ İl J Klığı Envanterinde Kullanılmak Üzere 13 Kısım Araç, Jeneratör Ve Beyaz Eşya Yedek Parça, Dış Lastik Ve Akü Mal Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺138.604, Elazığ (01.07.2021)
- Kocaeli Genelinde Kullanılmak Üzere Elektrik Malzemeleri Alımı — Eminer Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺140.500, Kocaeli (06.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →