Elektrik Malzemesi
Elektrik EkipmanlarıElektrik Malzemesi ihalesi (İKN 2021/452182) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/452182
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muğla
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/452182 · Sonuç tarihi: 20.10.2021
İhalenin konusu
91 Kalem Elektrik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 48 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺69.428 (5 istekli)
2. kısım
İpek Hırdavat Demir Çelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş — ₺68.708 (5 istekli)
İpek Hırdavat Demir Çelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Elektrik Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺69.428; 2. kısım: İpek Hırdavat Demir Çelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺68.708.
Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Granülometrik Dolgu Malzemesi (Agrega) — Özde İnşaat Hafriyat Taah.San.Tur.Nakliyat ve Tic.Ltd.Şti., ₺123.000 (09.10.2020)
- İçme Suyu Arıtma Tesislerinin Giriş ve Çıkış Suyundan Akredite Laboratuvar Tarafından Numune Alınması, Analiz Edilmesi ve Raporlanması — Mostlab Laboratuvar Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺237.600 (29.01.2021)
- Sıvılaştırılmış Gaz Klor Tankı — BURSAN Bursa San.İşletmeleri A.Ş., ₺245.000 (21.10.2021)
- İşçi Kıyafeti — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺249.960 (19.06.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Muhtelif Bakım Onarım İşleri İçin Malzeme Alımı ( Sıhhi Tesisat 64 Kalem, Elektrik Malzemeleri 34 Kalem, PVC Kapı Pencere Malzemeleri 15 Kalem, Hırdavat Malzemeleri 145 Kalem, Çatı Malzemeleri 41 Kalem) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺70.520, Hatay (31.08.2021)
- Elektrik Malzemeleri — BAB Elektrik Otomasyon Makina Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺67.500, Kocaeli (03.07.2026)
- METS Elektrik Malzemeleri (25 Kalem) — Atalay Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺66.680 (16.07.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →