Elektrik Malzemesi Alım İşi
Elektrik EkipmanlarıElektrik Malzemesi Alım İşi ihalesi (İKN 2022/256298) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/256298
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/256298 · Sonuç tarihi: 12.05.2022
İhalenin konusu
93 Kalem Elektrik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 459 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.435.485.812.
- İdare hakkında: Maltepe Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺228.390 (6 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Anka Elektrik Elektronik Müh.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺24.242 (5 istekli)
Anka Elektrik Elektronik Müh.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Elektrik Malzemesi Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺228.390; 2. kısım: Anka Elektrik Elektronik Müh.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺24.242.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- ELEKTRİK MALZEMELERİ İLE EL ALET MAKİNE VE — Cin Elektrik Elektrik ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri Plastik Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺228.924, Mersin (30.03.2020)
- ELEKTRİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Mef Altyapı Ekipmanları Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺228.926, İstanbul (15.04.2021)
- Dizel Jeneratör Alımı — Emener Aksa Karadeniz Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺227.200 (03.11.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →