Elektrik Malzemesi Alımı
Elektrik EkipmanlarıElektrik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2026/1233625) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1233625
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Şanlıurfa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1233625 · Sonuç tarihi: 30.07.2026
İhalenin konusu
Muhtelif Elektrik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 23 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺128.584.405.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺4.498.500
Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Henka Pano Elektrik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi — ₺11.340.000
Henka Pano Elektrik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Elektrik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.498.500; 2. kısım: Henka Pano Elektrik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺11.340.000.
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Akabane Aşı Alımı — Vetal Hayvan Sağlığı Ürünleri Anonim Şirketi, ₺5.520.000 (20.05.2026)
- 15000 Metre 477 MCM Çelik Özlü Alüminyum İletkeni (HAWK) Alımı — Kamer Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺3.375.000 (15.06.2026)
- 2026 Yılı 2621 Ton Mercimek Samanının Preslenerek Çuvala Doldurma, Nakliye ve İstifleme Hizmet Alımı — Kılıçbey Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.872.300 (07.07.2026)
- 10 Kısım Yem Ham Madde ve Yem Katkı Maddesi — Sanigma Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺6.292.500 (08.06.2026)
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Elektrik Malzemeleri Mal Alımı — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺4.494.000, Kırşehir (29.12.2025)
- TCDD 5 Bölge Müdürlüğü 83,3 Hz Ray Devresi Açık Hat ve İstasyon İçi Besleme Trafosu ve Röle Trafosu Alımı — Ankatel Haberleşme Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.520.000, Malatya (29.07.2026)
- Altyapı ve Üstyapı İmalatı İçin Elektrik Malzemesi Alımı — Kale Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.529.889, Manisa (05.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →