ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Elektrik EkipmanlarıELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/291889) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/291889
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/291889 · Sonuç tarihi: 03.08.2021
İhalenin konusu
2 kısımda toplam 74 kalem Elektrik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺929.315.
- İdare hakkında: SEYHAN BELEDİYESİ İŞLETME VE MÜDÜRLÜĞÜ Seyhan İlçe Belediyesi Elektrik Malzemesi Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺897.315 (2 istekli)
Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺32.000 (2 istekli)
Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺897.315; 2. kısım: Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺32.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Futbol Sahası İçin Aydınlatma Malzemeleri Alımı — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺898.000, Kastamonu (16.10.2025)
- Dizel Jeneratör Grubu Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺901.700, Bursa (14.07.2021)
- Çocuk Oyun Gurubu, Kent Mobilyası ve Aydınlatma Malzemesi — Irmak Oyuncak Park ve Bahçe Elemanları Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺902.500, Kırklareli (04.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →