ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Elektrik EkipmanlarıELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/60371) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/60371
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/60371 · Sonuç tarihi: 17.03.2021
İhalenin konusu
Çeşitli Miktarlarda Elektrik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 233 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.006.546.190.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺178.177
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mavi Güvenlik Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. — ₺9.596
Mavi Güvenlik Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺178.177; 2. kısım: Mavi Güvenlik Elektronik San.Tic.Ltd.Şti., ₺9.596.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 300 kVa Jeneratör Alımı — Akan Elektrik San.Tic.Ltd.Şti, ₺183.600, Karaman (26.05.2021)
- Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Elektrik Malzemesi, Ahşap Malzemesi, Sarf (Hırdavat) Malzemesi, Su Malzemesi, Fens Teli, Demir Profil Malzemesi Alımı — MY House Petrol Ürünleri Yapı İnşaat Taahhüt Kuyumculuk Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺193.805, Gaziantep (19.08.2021)
- ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺203.670, Ankara (22.04.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →