Kamu İhaleleri

Erzurum Havalimanı ve Radar İstasyonu 01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası Elektrik Enerjisi

Yakıt, Elektrik ve Enerji

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Erzurum Hava Limanı Başmüdürlüğü tarafından açılan "Erzurum Havalimanı ve Radar İstasyonu 01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası Elektrik Enerjisi" ihalesini Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. 2.947.660 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/573197).

İhale Kayıt No
2020/573197
Kazanan firma
Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi.
Sözleşme bedeli
₺2.947.660
İstekli sayısı
İl
Erzurum
Sonuç tarihi
30.12.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/573197 · Sonuç tarihi: 30.12.2020

İhalenin konusu

İlk endeks okuma tarihinden geçerli olmak üzere 01.01.2021- 31.12.2021 tarihleri arasında 4.750.000 kWh (DörtMilyonYediYüzElliBinKilowattsaat) Elektrik enerjisinin serbest piyasadan satın alınmasını kapsamaktadır.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →