Erzurum Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Personellerinin İş Yerine Geliş - Gidişlerinin 8 Araçla Personel Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK Erzurum İl Müdürlüğü tarafından açılan "Erzurum Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Personellerinin İş Yerine Geliş - Gidişlerinin 8 Araçla Personel Taşıma Hizmeti Alımı İşi" ihalesini Işık Tur Taşımacılık Turizm Temizlik İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 391.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/584856).
- İhale Kayıt No
- 2019/584856
- Kazanan firma
- Işık Tur Taşımacılık Turizm Temizlik İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺391.500
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Erzurum
- Sonuç tarihi
- 27.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/584856 · Sonuç tarihi: 27.12.2019
İhalenin konusu
02.01.2020-31.12.2020 Tarihleri Arasında Toplam 8 (Sekiz) Araç (4 Araç 19+1 Kişilik Minibüs Ve 4 Araç 29+1 Kişilik Midibüs) İle Kurum Personellerinin 250 Gün Süre İle Personel Taşıma Hizmet Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Işık Tur Taşımacılık Turizm Temizlik İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺446.940.
- İdare hakkında: SGK Erzurum İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.