Euro Diesel ve Kurşunsuz Benzin 95 Oktan Mal
Yakıt, Elektrik ve EnerjiOrman İşletme Müdürlüğü-Gölhisar Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Euro Diesel ve Kurşunsuz Benzin 95 Oktan Mal" ihalesini Çınar İnşaat Ticaret Sanayi ve Turizm ve Limited Şirketi 605.642 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/553792).
- İhale Kayıt No
- 2020/553792
- Kazanan firma
- Çınar İnşaat Ticaret Sanayi ve Turizm ve Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺605.642
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Burdur
- Sonuç tarihi
- 11.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/553792 · Sonuç tarihi: 11.12.2020
İhalenin konusu
Euro Diesel( Ultimate Diesel) 120000 litre, Kurşunsuz Benzin 95 Oktan 2000 litre
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çınar İnşaat Ticaret Sanayi ve Turizm ve Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.315.442.
- İdare hakkında: Orman İşletme Müdürlüğü-Gölhisar Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çınar İnşaat Ticaret Sanayi ve Turizm ve Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →