Fabrika Temizliği ve Malzeme Taşıma İşçilik
Temizlik ve Çevre HizmetleriTürkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ereğli Şeker Fabrikası Müdürlüğü tarafından açılan "Fabrika Temizliği ve Malzeme Taşıma İşçilik" ihalesini Hatay Elit Kimya Tarım ve Yemekçilik Ticaret Sanayi Limited Şirketi 1.655.039,78 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/533801).
- İhale Kayıt No
- 2022/533801
- Kazanan firma
- Hatay Elit Kimya Tarım ve Yemekçilik Ticaret Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.655.040
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 25.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/533801 · Sonuç tarihi: 25.07.2022
İhalenin konusu
Fabrikamızın 2022/2023 Yılı Kampanya Döneminde 48 İşçi ve 2 Engelli İşçi Olmak Üzere Toplam 50 İşçinin Tahmini 5 (Beş) Ay Süre İle Çalıştırılması Hizmet Alımı İşi 02 HAZİRAN 2022 – Sayı 4623
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — Temizlik ve Çevre Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,5 istekli) %27 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.655.040 — Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ereğli Şeker Fabrikası Müdürlüğü adına Temizlik ve Çevre Hizmetleri alanında sonuçlanan 5 ihalede ortalamanın (756.304,4 ₺) %119 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Hatay Elit Kimya Tarım ve Yemekçilik Ticaret Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.082.809.
- İdare hakkında: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ereğli Şeker Fabrikası Müdürlüğü adına sonuçlanan 87 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.