Falns Vagonu Bükümlü Sac/Lama Alımı
Falns Vagonu Bükümlü Sac/Lama Alımı ihalesi (İKN 2026/449436) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/449436
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/449436 · Sonuç tarihi: 30.04.2026
İhalenin konusu
Malzeme Talep Modeli ve Teknik Bilgisine Göre 6 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ayyıldız Tünel Ekipmanları İmalatı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺151.410.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ayyıldız Tünel Ekipmanları İmalatı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺79.590
Ayyıldız Tünel Ekipmanları İmalatı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
HT Metal Makina Mühendislik İnşaat Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺122.430
HT Metal Makina Mühendislik İnşaat Ticaret Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Falns Vagonu Bükümlü Sac/Lama Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ayyıldız Tünel Ekipmanları İmalatı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺79.590; 2. kısım: HT Metal Makina Mühendislik İnşaat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺122.430.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- SGGMRS Tipi 90’lık Konteyner Taşıma Vagonu Boji İmalatı İçin Döküm Malzeme Alımı — ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺72.319 (29.09.2025)
- 80' SGGRS Vagonu Boji Susta Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺93.600 (05.09.2025)
- 80' SGGRS Vagonu Boji Yarı Mamül Alımı — FMC Hidrolik Otomotiv Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺63.278 (01.09.2025)
- Falns Vagonu Dövme Malzeme Alımı — Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina Sanayii Anonim Şirketi, ₺60.270 (27.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →