Falns Vagonu Dövme Malzeme Alımı
Falns Vagonu Dövme Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2026/407437) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/407437
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/407437 · Sonuç tarihi: 22.04.2026
İhalenin konusu
Malzeme Talep Modeli ve Teknik Dokümanlarına Göre 6 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMC Hidrolik Otomotiv Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.523.861.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMC Hidrolik Otomotiv Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺50.127
FMC Hidrolik Otomotiv Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina Sanayii Anonim Şirketi — ₺60.270
Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina Sanayii Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Falns Vagonu Dövme Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMC Hidrolik Otomotiv Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺50.127; 2. kısım: Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina Sanayii Anonim Şirketi, ₺60.270.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Çelik Grit Alımı — Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺42.320 (24.04.2026)
- Karpit Alımı — Dönüşüm Ticaret Limited Şirketi, ₺38.340 (15.08.2025)
- 80' SGGRS Vagonu Boji Yarı Mamül Alımı — FMC Hidrolik Otomotiv Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺63.278 (01.09.2025)
- 500 kg Manipülatör Alımı — ER-HA Mühendislik Makina Sanayi İmalat ve Ticaret Limited Şirketi, ₺35.006 (25.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →