Falns Vagonu İmalatı Boru ve Çelik Malzeme Alımı
İnşaat MalzemeleriFalns Vagonu İmalatı Boru ve Çelik Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2026/562027) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/562027
- Kısım sayısı
- 4
- İdare
- ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/562027 · Sonuç tarihi: 30.04.2026
İhalenin konusu
Malzeme İstek Formuna Göre 18 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺21.305
2. kısım
İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺140.211
İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺20.520
GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺107.858
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Falns Vagonu İmalatı Boru ve Çelik Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺21.305; 2. kısım: İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺140.211; 3. kısım: GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺20.520; 4. kısım: Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺107.858.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Falns Vagonu Talaşlı/Kaynaklı Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺16.380 (29.04.2026)
- Falns Vagonu Kaynaklı İmalat Malzeme Alımı — Kuzey Makine Enerji Mühendislik İnşaat Madencilik Nakliye Tarım Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺29.610 (04.05.2026)
- 7,5 Ton Çift Kiriş Gezer Köprülü Tavan Vinci Alımı — Dinamik Vinç Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺31.895 (29.06.2026)
- 2 Kalem Gezer Köprülü Tavan Vinci — Dinamik Vinç Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺53.000 (01.06.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- SU KANALİZASYON MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺21.665, Sivas (27.04.2020)
- 9 Grup 46 Kalem Boya, Kereste, Metal ve Hırdavat Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺21.750, Ankara (17.06.2022)
- EÜAŞ 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü’ ne Yardımcı Buhar Sisteminde Kullanılmak Üzere 1 Adet Kontrol Vanası Seti (Vana + Aktüatör + Pozisyoner + Pozisyon İleticisi) Satın Alımı İşi — İlker Enerji Ticaret Limited Şirketi, ₺21.800, Çanakkale (27.05.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →