Kamu İhaleleri

Felahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kapsamında 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı 2 Dönemi 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı 1 Dönemi Taşıma Kapsamında Bulunan Öğrencilere Sıcak Öğlen Yemeği İşi

Felahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kapsamında 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı 2 Dönemi 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı 1 Dönemi Taşıma Kapsamında Bulunan Öğrencilere Sıcak Öğlen Yemeği İşi ihalesi (İKN 2026/258638) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2026/258638
Kısım sayısı
2
İl
Kayseri

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/258638 · Sonuç tarihi: 10.03.2026

İhalenin konusu

Merkez Atatürk İlkokulu Kanuni Süleyman Ortaokulu Felahiye Münüş Faik Kesici Çok Programlı Anadolu Lisesi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.532.956 (1 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺369.552 (1 istekli)