Fen İşleri Müdürlüğü Kaynak Atölyesinde Kullanılmak Üzere Boru Malzemesi
İnşaat Malzemeleriİzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından açılan "Fen İşleri Müdürlüğü Kaynak Atölyesinde Kullanılmak Üzere Boru Malzemesi" ihalesini FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 1.124.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/212413).
- İhale Kayıt No
- 2021/212413
- Kazanan firma
- FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.124.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 26.05.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/212413 · Sonuç tarihi: 26.05.2021
İhalenin konusu
33 Kalem Fen İşleri Müdürlüğü Kaynak Atölyesinde Kullanılmak Üzere Boru Malzemesi Alım İşi 13 NİSAN 2021 – Sayı 4341
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.124.000 — İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü adına İnşaat Malzemeleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (11.166.333,3 ₺) %90 altında.
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 51 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺16.022.784.
- İdare hakkında: İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 25 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.