FIBA Onaylı Skorbord ve Basketbol Potası Alım İşi
FIBA Onaylı Skorbord ve Basketbol Potası Alım İşi ihalesi (İKN 2022/415739) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/415739
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Hatay
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/415739 · Sonuç tarihi: 01.06.2022
İhalenin konusu
2 Kısım (Birer Kalem) Birim Fiyatlı Mal Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ekon Tasarım Müşavirlik İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺78.797.036.
- İdare hakkında: Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 18 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ekon Tasarım Müşavirlik İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺445.400 (3 istekli)
Ekon Tasarım Müşavirlik İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Skorled Elektronik Teknoloji Taahhüt İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺1.085.000 (2 istekli)
Skorled Elektronik Teknoloji Taahhüt İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
FIBA Onaylı Skorbord ve Basketbol Potası Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ekon Tasarım Müşavirlik İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺445.400; 2. kısım: Skorled Elektronik Teknoloji Taahhüt İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺1.085.000.
Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- İl Müdürlüğümüzde Görev Yapan Personeller İçin 2022 Yılı Personel Taşımacılığı Hizmet Alım İşi — Hatay Toroslar Oto Kiralama Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺665.680 (11.04.2022)
- Hatay Dörtyol İlçesi (Karahasanpaşa Kışlası) 1 Adet, Defne İlçesi (Çökek ve Özengili Mahalleleri ) 2 (İki) Adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺925.000 (12.05.2022)
- İl Müdürlüğümüze Bağlı Cemil Meriç Yurdu Su Deposu Bakım Onarım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.798.000 (13.02.2026)
- 2026 Yılı Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bağlı Yurt Müdürlükleri, Spor Tesisleri, Gençlik Merkezleri, Sahaların İlaçlama, Haşerelere Karşı Mücadelesi Hizmet Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.829.520 (11.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →