Fotoğraf Makinesi ve El Tipi Video Kamera Alımı
İletişim ve TelekomünikasyonFotoğraf Makinesi ve El Tipi Video Kamera Alımı ihalesi (İKN 2021/73927) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/73927
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/73927 · Sonuç tarihi: 06.04.2021
İhalenin konusu
SLR Tip Sayısal Fotoğraf Makinesi 55 Adet El Tipi Video Kamera Alımı 55 Adet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺666.110.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. — ₺475.750
Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alisverisium Sanal Mağazacılık Paz Tic Ltd.Şti. — ₺149.600
Alisverisium Sanal Mağazacılık Paz Tic Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Fotoğraf Makinesi ve El Tipi Video Kamera Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş., ₺475.750; 2. kısım: Alisverisium Sanal Mağazacılık Paz Tic Ltd.Şti., ₺149.600.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İletişim ve Telekomünikasyon
- Kamera Sistemleri İşi — Mcronic Dijital Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺451.398, Bingöl (25.12.2025)
- Belediyemize ait Altıeylül Belediyesi Sultan Abdulhamithan Gelişim Merkezinin Güvenlik Kamera Sistemi, Network Aktif Cihazları, IP Telefon ve Lisansına Dair 3 Kısım Mal Alımı — İstanbul Pazarlama A.Ş., ₺510.500, Balıkesir (23.08.2021)
- CCTV Yedek Malzeme Temini — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺516.842, Samsun (31.10.2025)
İletişim ve Telekomünikasyon sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →