Fotogrametrik Yöntemle Harita Yapımı Sisteminin Geliştirilmesi ve İşletilmesi
İnşaat MalzemeleriFotogrametrik Yöntemle Harita Yapımı Sisteminin Geliştirilmesi ve İşletilmesi ihalesi (İKN 2021/573014) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/573014
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Bölge Müdürlüğü-22.Bölge Trabzon Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/573014 · Sonuç tarihi: 22.11.2021
İhalenin konusu
4 Kalem Fotogrametrik Yöntemle Harita Yapımı Sistemi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-22.Bölge Trabzon Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 93 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 18,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
GNSS Harita Teknik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺292.500 (1 istekli)
GNSS Harita Teknik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Atay Mühendislik Teknik İşlemler San ve Tic.Ltd.Şti. — ₺294.000 (2 istekli)
Atay Mühendislik Teknik İşlemler San ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Fotogrametrik Yöntemle Harita Yapımı Sisteminin Geliştirilmesi ve İşletilmesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: GNSS Harita Teknik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺292.500; 2. kısım: Atay Mühendislik Teknik İşlemler San ve Tic.Ltd.Şti., ₺294.000.
Bölge Müdürlüğü-22.Bölge Trabzon Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 22 Bölge Müdürlüğü İdare İmkanlarıyla Yapılacak İşler (Trabzon- Vakfıkebir Fol Deresi Taş Temini) — Meta İnş.Taah.Nak.Bilgi İş. Tem.Yem.Hiz.Tic.Ltd.Şti, ₺299.348 (09.11.2021)
- Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺336.750 (17.12.2020)
- Giresun Çamoluk Köroğlu Göleti Teknik Rapor ve Kati Proje Yapımı — MSK Proje Mimarlık Mühendislik Müşavirlik İnşaat Taahhüt İş Sağlığı Ve Güvenliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺366.550 (27.09.2021)
- DSİ 22 Bölge Müdürlüğü (Trabzon) Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası Alımı — Asteknik İş Güvenliği Tem.San.İnş.Mlz.Paz.ve Tic.Ltd., ₺158.645 (31.08.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- BETON KİLİTLİ PARKE TAŞI VE BORDÜR SATIN ALINACAKTIR — Demiryol Yol Yapım Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺291.900, Afyonkarahisar (30.06.2021)
- YOLCU VAGONLARININ PRİZ TADİLATI İÇİN MALZEME SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺291.798, Sakarya (26.07.2021)
- Erzincan İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü İçme Suyu ve Kanalizsyon Borusu Alımı İşi — Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺293.298, Erzincan (23.11.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →