Gaziantep Büyükşehir Belediyesince Gıda Paketi Satın Alım İşi
Gıda ve İçecekGaziantep Büyükşehir Belediyesince Gıda Paketi Satın Alım İşi ihalesi (İKN 2020/746121) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/746121
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Gaziantep
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/746121 · Sonuç tarihi: 02.03.2021
İhalenin konusu
3 kısımda toplam 9 kalem gıda malzemesi alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Gaziantep Büyükşehir Belediyesi adına sonuçlanan 70 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.656.000
2. kısım
Aktat Yemek Temizlik İnşaat Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺2.457.500
Aktat Yemek Temizlik İnşaat Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gaziantep Büyükşehir Belediyesince Gıda Paketi Satın Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.656.000; 2. kısım: Aktat Yemek Temizlik İnşaat Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺2.457.500.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Erikçe Kayak Merkezi Bakım ve Onarım Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.665.000 (29.04.2021)
- Gıda Malzemesi Satın Alım İşi — Aktat Yemek Temizlik İnşaat Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.680.100 (18.05.2021)
- Gaziler-Mütercim Asım-Şıhcan Caddeleri ve Ara Sokaklar Sundurmaları Onarımı ve Kitapçı Sokak Döşeme Kaplaması Yapılması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.775.868 (27.08.2021)
- 2021 Yılı Akrilik Esaslı Soğuk Yol Çizgi Boyası, Çift Kompenant Yol Çizgi Boyası, Tiner ve Cam Küreciği Mal Alımı İşi — Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş, ₺1.534.000 (01.04.2021)
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 2026 Yılı Belediyemiz Personelleri ve Kreşlerin Yemeğinin Pişirilmesi İçin 4 Aylık Meyve-Sebze ve Donuk Gıda Malzemeleri Mal Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.655.350, İstanbul (03.04.2026)
- 10 Kısım 197 Kalem Muhtelif Gıda ve İhtiyaç Malzemesi — Muset Besicilik Gıda Tarım Ürünleri Taşımacılık İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.657.500, Ankara (14.08.2026)
- Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Öğrencilere Verilecek Öğlen Yemeği İçin 5 Kısım 46 Kalem Mal/Malzeme Alım İşi — MSY Grup Temizlik Gıda Medikal Kırtasiye Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.660.350, Diyarbakır (04.03.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →