Gaziray – Milli Banliyö Tren Seti Garanti ve Bakım Amaçlı Bağlantı Elemanları (46 Kalem)
Gaziray – Milli Banliyö Tren Seti Garanti ve Bakım Amaçlı Bağlantı Elemanları (46 Kalem) ihalesi (İKN 2026/1130164) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1130164
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1130164 · Sonuç tarihi: 06.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Icerra Mühendislik ve Teknoloji Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺875.554.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Icerra Mühendislik ve Teknoloji Limited Şirketi — ₺14.770
Icerra Mühendislik ve Teknoloji Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Teknoser Hidrolik Otomasyon ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺17.843
Teknoser Hidrolik Otomasyon ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gaziray – Milli Banliyö Tren Seti Garanti ve Bakım Amaçlı Bağlantı Elemanları (46 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Icerra Mühendislik ve Teknoloji Limited Şirketi, ₺14.770; 2. kısım: Teknoser Hidrolik Otomasyon ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺17.843.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kapı Alt Rayı (Yatak) -Kapak-Moldıng Entrance Door- Menteşe (DMU) - Kafes Tel (Baklava Ölçüsü 5x8 mm) -Kafes Tel — Uzmaksan Makina Sanayi ve Aluminyum İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺15.300 (16.06.2026)
- DMU 15400 Tren Seti İçin Hortum Temini (7 Kalem) — Teknoser Hidrolik Otomasyon ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺20.570 (06.08.2026)
- Kardan Şaft Montaj Takımı — Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Limited Şirketi, ₺24.000 (01.06.2026)
- Ekovat - Fan Motoru (11 Kalem) — Artok Gaz Makina Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺4.800 (22.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →