GENEL TIBBİ SARF VE TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN
Mobilya ve DöşemeGENEL TIBBİ SARF VE TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ihalesi (İKN 2020/380962) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/380962
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/380962 · Sonuç tarihi: 13.10.2020
İhalenin konusu
2020 Yılı 46 Kalem Genel Tıbbi Sarf ve Temizlik Malzemeleri Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: A ve A Sağlık Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 20 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺154.958.815.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
A ve A Sağlık Anonim Şirketi — ₺12.480
A ve A Sağlık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
ERK Medikal İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi — ₺136.512
ERK Medikal İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GENEL TIBBİ SARF VE TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: A ve A Sağlık Anonim Şirketi, ₺12.480; 2. kısım: ERK Medikal İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, ₺136.512.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 34 Kalem Temizlik Malzeme Alımı İhalesi — FBM Temizlik Kimya Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺12.498, İstanbul (22.06.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Öykü Tıbbi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺12.425, İzmir (18.09.2020)
- Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.965, Ankara (22.10.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →