Gıda Malzemeleri (III)
Gıda ve İçecekGıda Malzemeleri (III) ihalesi (İKN 2022/747131) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/747131
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/747131 · Sonuç tarihi: 27.09.2022
İhalenin konusu
2 Kısım (39 Kalem) Gıda Malzemeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Necmettin Erbakan Üniversitesi (Meram Tıp Fakültesi Hastanesi) adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.212.700 (3 istekli)
2. kısım
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.073.750 (3 istekli)
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gıda Malzemeleri (III) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.212.700; 2. kısım: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.073.750.
Necmettin Erbakan Üniversitesi (Meram Tıp Fakültesi Hastanesi) idaresinde benzer ölçekteki işler
- Terapötik Aferez Seti — Çukurova Teknik Tıbbi Malzemeler İnşaat Taahhüt Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺540.240 (20.08.2020)
Necmettin Erbakan Üniversitesi (Meram Tıp Fakültesi Hastanesi) idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- EKMEK SATIN ALINACAKTIR — Ahikent Taahhüt Ticaret Tek.Yat.Ltd.Şti., ₺1.212.000, Ankara (12.12.2019)
- Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aşevleri Şube Müdürlüğüne 2026 Yılı İçin Peynir Çeşitleri, Tereyağı ve Süt Alımı — Çetin Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.213.800, İzmir (19.01.2026)
- (98) Kalem Muhtelif Gıda Alımı — Alagözler Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Turizm Hizmetleri Limited Şirketi, ₺1.211.270, Ankara (14.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →