Gıda Ürünleri Alımı
Gıda ve İçecekGıda Ürünleri Alımı ihalesi (İKN 2022/82047) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/82047
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/82047 · Sonuç tarihi: 30.03.2022
İhalenin konusu
2 Kısım (18 Kalem ) Gıda Ürünleri Mal Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Muratpaşa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 28 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺373.750 (2 istekli)
2. kısım
Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺364.130 (2 istekli)
Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gıda Ürünleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺373.750; 2. kısım: Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺364.130.
Muratpaşa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Boya Malzemesi alımı — Royals Boya Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺336.440 (28.04.2022)
- Rulo Çim Kalıp Kesme Makinesi — Golf İnternational Turizm İnşaat Tarım ve Ticaret Limited Şirketi, ₺425.000 (26.09.2025)
- Madeni Yağ Alımı — EGS Petrol Ürünleri ve Otomotiv Tic Ltd Şti, ₺301.935 (12.04.2021)
- Yol Çizgi Boyası, Cam Küreciği ve Tiner Alımı İşi — Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş, ₺486.000 (11.05.2022)
Muratpaşa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Kahvaltılık Süt ve Süt Ürünleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺373.485, Tekirdağ (20.05.2026)
- SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺373.000, Kırklareli (13.12.2021)
- Un Alımı — Nihoruz Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺374.743, Sinop (02.03.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →