GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/553954) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/553954
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/553954 · Sonuç tarihi: 15.12.2021
İhalenin konusu
Süt Ve Süt Ürünleri 19 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tuzcular Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.197.961.
- İdare hakkında: ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (HASTANE) BİRİMİ MEŞELİK/ESKİŞEHİR Süt Ve Süt Ürünleri -1- alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tuzcular Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺425.887 (2 istekli)
Tuzcular Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺782.045 (3 istekli)
Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Şentaşlar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺140.101 (3 istekli)
Şentaşlar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tuzcular Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺425.887; 2. kısım: Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺782.045; 3. kısım: Şentaşlar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺140.101.
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (HASTANE) BİRİMİ MEŞELİK/ESKİŞEHİR Süt Ve Süt Ürünleri -1- alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Tuzer Gıda ve İht.Mad.Tur.İnş.San.Tic.A.Ş., ₺248.737 (04.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →