GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/584122) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/584122
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/584122 · Sonuç tarihi: 01.12.2021
İhalenin konusu
44 Kalem 2022 Yılı Süt ve Süt Ürünleri ile Peynir Grubu - Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Eker Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.061.630.
- İdare hakkında: İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞLETMELER MÜDÜRLÜĞÜ 2022 Yılı Süt ve Süt Ürünleri ile Peynir Grubu alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Eker Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺20.920.080 (2 istekli)
Eker Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İtimat Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺29.974.200 (3 istekli)
İtimat Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Eker Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺20.920.080; 2. kısım: İtimat Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺29.974.200.
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →