GIDA VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeGIDA VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/58527) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/58527
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/58527 · Sonuç tarihi: 19.03.2021
İhalenin konusu
103 Kalem Gıda ve 37 Kalem Temizlik Malzemesi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Gıda | 103 | Kalem |
| Temizlik Malzemesi | 37 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Çelik Gıda Mobilya İnşaat Turizm Dayanıklı Tüketim Maddeleri Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺2.156.040
Çelik Gıda Mobilya İnşaat Turizm Dayanıklı Tüketim Maddeleri Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Çapanoğlu Market Tarım Ürünleri Hayvancılık İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺526.575
Çapanoğlu Market Tarım Ürünleri Hayvancılık İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GIDA VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Çelik Gıda Mobilya İnşaat Turizm Dayanıklı Tüketim Maddeleri Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺2.156.040; 2. kısım: Çapanoğlu Market Tarım Ürünleri Hayvancılık İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺526.575.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Çelik Kafes, Lavabo ve Dolap Alımı — AS Bereket Emlak İnşaat Mühendislik Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.151.960, İstanbul (03.07.2026)
- Temizlik Malzemeleri — Hijyenpark Endüstriyel Temizlik Gıda Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.137.310, İstanbul (06.04.2026)
- Kent Kafe Mobilya Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.135.600, Bartın (06.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →