Kamu İhaleleri

Giresun İli Görele İlçesi 273 Taşımalı İlk ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 7 Taşıma Merkezi Okula 14/09/2026- 25/06/2027 Tarihleri Arası 181 İş Günü 2 Kısımdan 36 Araç ile Günübirlik Taşıma İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Giresun İli Görele İlçesi 273 Taşımalı İlk ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 7 Taşıma Merkezi Okula 14/09/2026- 25/06/2027 Tarihleri Arası 181 İş Günü 2 Kısımdan 36 Araç ile Günübirlik Taşıma İşi ihalesi (İKN 2026/1247312) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2026/1247312
Kısım sayısı
2
İl
Giresun

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1247312 · Sonuç tarihi: 24.08.2026

İhalenin konusu

Millî Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Giresun İl Görele İlçesinde Bulunan Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 36 Araç ile 181 Ş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
O.Y.B. Turizm İnşaat-Gıda-Otomotiv-Petrol-Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺7.454.123 (2 istekli)
O.Y.B. Turizm İnşaat-Gıda-Otomotiv-Petrol-Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Uğur Gıda İnşaat Nakliyat Tekstil ve Turizm Sanayii Ticaret Limited Şirketi — ₺6.545.865 (2 istekli)
Uğur Gıda İnşaat Nakliyat Tekstil ve Turizm Sanayii Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →