GİYECEK, KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN
Mobilya ve DöşemeGİYECEK, KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ihalesi (İKN 2022/102450) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/102450
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Bolu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/102450 · Sonuç tarihi: 07.04.2022
İhalenin konusu
18 Kalem Giyecek, Kırtasiye ve Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: ALINACAKTIR SAĞLIK BAKANLIĞI BOLU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 18 Kalem Giyecek, Kırtasiye ve Temizlik Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺295.183 (1 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺26.650 (1 istekli)
3. kısım
Edirne Mobil Sistemleri Medikal ve Hastane Donanımları Tic.Ltd.Şti. — ₺203.770 (2 istekli)
Edirne Mobil Sistemleri Medikal ve Hastane Donanımları Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GİYECEK, KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺295.183; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺26.650; 3. kısım: Edirne Mobil Sistemleri Medikal ve Hastane Donanımları Tic.Ltd.Şti., ₺203.770.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 2026 Yılı Sağlık Tesisleri Temizlik Malzemesi Alım İhalesi — Bahar Medikal Tıbbi Malzeme ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, ₺296.201, Giresun (11.11.2025)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Tepe Kurumsal Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺293.828, Ankara (30.03.2022)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺292.600, Osmaniye (08.04.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →