GİYİM MALZEMESİ VE GÜVENLİK TEÇHİZATI SATIN
Giyim ve TekstilGİYİM MALZEMESİ VE GÜVENLİK TEÇHİZATI SATIN ihalesi (İKN 2019/616416) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/616416
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/616416 · Sonuç tarihi: 28.02.2020
İhalenin konusu
3 kısım 36 Kalem Güvenlik Görevlileri İçin Kıyafet ve Teçhizat Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: VHS İnşaat Deri Ürünleri San ve Dış Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.567.137.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
VHS İnşaat Deri Ürünleri San ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺475.139
VHS İnşaat Deri Ürünleri San ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Efor Etkileşim Merkezi Yönetim Sistemleri Anonim Şirketi — ₺2.335.174
Efor Etkileşim Merkezi Yönetim Sistemleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GİYİM MALZEMESİ VE GÜVENLİK TEÇHİZATI SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: VHS İnşaat Deri Ürünleri San ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺475.139; 2. kısım: Efor Etkileşim Merkezi Yönetim Sistemleri Anonim Şirketi, ₺2.335.174.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- TEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Demoteks Medikal Tekstil Anonim Şirketi, ₺475.440, Antalya (20.07.2022)
- TKDK Denizli İl Koordinatörlüğünde Çalışan Personellere 2025 Yılı İçin 9 Kalem Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemelerinin Satın Alınması İşi — Koray Spor Spor Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺475.755, Denizli (30.01.2026)
- Belediyemizde Görev Yapmakta Olan İşçi Personele 2022 Yılı Kişisel Koruyucu Donanım Eşyası Alınması ve İşçi Kıyafeti Alınması İşi — Tüm Tedarik İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺475.970, İzmir (13.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →