GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilGİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/621139) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/621139
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/621139 · Sonuç tarihi: 11.01.2021
İhalenin konusu
5 Kalem Muhtelif Giyim Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
AYSS Giyim Temizlik Bakıcılık Gıda İnşaat Oto Kiralama Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺15.170
AYSS Giyim Temizlik Bakıcılık Gıda İnşaat Oto Kiralama Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Naturel Sosyal Hizmetler Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺14.720
Naturel Sosyal Hizmetler Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: AYSS Giyim Temizlik Bakıcılık Gıda İnşaat Oto Kiralama Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺15.170; 2. kısım: Naturel Sosyal Hizmetler Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.720.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Koruyucu Elbise Takımı ve Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi — Altek Yapı Market Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺15.500, Eskişehir (09.01.2026)
- Koruyucu İş Güvenliği Malzemeleri — İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi., ₺14.708, Sakarya (06.04.2021)
- 2026 Yılı Hastanemizde Görevli Sağlık Personeli Kıyafet Alımı — Merlife Grup Sağlık Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺15.680, Mersin (14.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →