GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilGİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/131096) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/131096
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Çankırı
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/131096 · Sonuç tarihi: 17.05.2021
İhalenin konusu
Teknik Şartnamesine Uygun 8 Kalem (1976 Adet) İşçi Giyim Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hatipoğlu Ayakkabı Deri San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺419.435.
- İdare hakkında: MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE ÇANKIRI SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ Teknik Şartnamesine Uygun 8 Kalem (1976 Adet) İşçi Giyim Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hatipoğlu Ayakkabı Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺93.410 (4 istekli)
Hatipoğlu Ayakkabı Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺207.706 (4 istekli)
3. kısım
Sevinçler Medikal İşgiysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti. — ₺35.788 (5 istekli)
Sevinçler Medikal İşgiysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hatipoğlu Ayakkabı Deri San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺93.410; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺207.706; 3. kısım: Sevinçler Medikal İşgiysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti., ₺35.788.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinde Görev Yapan Personellere Kıyafet Alımı — GKN Bilişim Yemek Gıda Temizlik Kırtasiye Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺91.630, Çorum (04.06.2026)
- Kıyafet (20 Kalem) Alımı — MOS Strateji Otomotiv İnşaat Reklam Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺91.506, Ankara (06.05.2026)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinde Çalışan Personeller İçin İş Kıyafet Alımı — Serdar Makine Sanayi ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi, ₺96.258, Erzurum (13.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →