GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilGİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/304250) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/304250
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/304250 · Sonuç tarihi: 31.08.2021
İhalenin konusu
112 Personeli Özel Görev Kıyafeti ve Bot Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺36.832.015.
- İdare hakkında: ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 112 Personeli Özel Görev Kıyafeti ve Bot 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi — ₺24.697.015 (3 istekli)
Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
VHS İnşaat Deri Ürünleri San ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺10.920.308 (3 istekli)
VHS İnşaat Deri Ürünleri San ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi, ₺24.697.015; 2. kısım: VHS İnşaat Deri Ürünleri San ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺10.920.308.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı — MY Mağazacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺24.855.838, İstanbul (30.12.2025)
- Koruyucu Giyim Malzemesi — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺24.412.200, Ankara (17.12.2025)
- Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Merkezi ve Bağlı Birimlerinde Çalışan Personele Yönelik Toplu İş Sözleşmesi Kapsamında Kişisel Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı — MY Mağazacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺25.195.131, Kastamonu (19.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →