GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilGİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/326884) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/326884
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Denizli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/326884 · Sonuç tarihi: 04.08.2021
İhalenin konusu
11 Grup (65 Kalem) Sürekli İşçiler (Güven Personeli Hariç) İçin Kıyafet Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜLÜĞÜ Denizli İl Sağlık Müdürlüğü 2021 Yılı Sürekli İşçiler (Güvenlik Personeli Hariç) İçin Kıyafet Alım İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺49.777 (3 istekli)
2. kısım
MNL Lina Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺341.170 (2 istekli)
MNL Lina Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺49.777; 2. kısım: MNL Lina Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺341.170.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinde Görev Yapan Personeller İçin Kurumsal Kimlik Kılavuzu Kapsamında Kıyafet Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺49.320, Düzce (22.05.2026)
- Karayolları 2 Bölge Müdürlüğü İşyerlerinde Fiilen Arazide ve Atölye Hizmetlerinde Görevli Sanat Sınıfı Personel İçin Kişisel Koruyucu Donanım Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺50.260, İzmir (22.09.2020)
- 33 Kalem Personel Kıyafet Alımı — Anamur Ece Medikal İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺49.070, Karaman (05.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →